В Україні почалась приватизація спиртової галузі!

Протягом року буде продано близько 80 заводів загальною потужністю 45 млн. дол./рік. Запрошуємо взяти участь в абсолютно прозорому і відкритому конкурсі, і стати власником одного, і більш, спиртзаводів. Вибирайте консультанта UBIZ, який збудує для Вас стратегію входження в Україну, супроводить весь процес торгів, покупки, допоможе з легалізацією, реєстрацією, відображенням бенефіціарів, викупом під ключ, дотриманням і виконанням пост-приватизаційних зобов'язань - і все це зробить виключно в Ваших інтересах і в рамках чинного законодавства України!

+38 (067) 657 46 18

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Аукціони Спиртзаводи: статус - Прийняття заяв на участь?

Сьогодні на сайті ubiz.ua Ви можете брати участь в торгах за найоптимальнішою вартістю в розділах: Оренда землі, Земля, і підшукати різноманітні пропозиції: активи банку-банкрута, частину або повністю житловий будинок, що вже виставлені на продаж і чекають свого нового володаря. В даному розділі, спиртзаводи, Ви можете відшукати багато різноманітних варіантів позицій, наприклад Англійський аукціон. Продаж послуг з використання вагонів власності АТ «Укрзалізниця» (1 вагон на 1 добу) групова відправка - цистерни для темного наливу /// Кількість вагонів - 1; Рухомий склад - цистерни для темного наливу - 79; Полігон навантаження - УЗ; Дата подачі вагону початкова - 07-04-2021 00:00; Дата подачі вагону кінцева - 07-04-2021 23:59; Дата проставлення електронної заявки початкова - 02-04-2021 00:00; Дата проставлення електронної заявки кінцева - 03-04-2021 20:00. Щоденно на сайті купують конфісковані квартири. Величезний спектр лотів запропоновано в кожному місті України, в тому числі в Олександрії.