Аукціони Спиртзаводи для типу Об'єкти малої приватизації: статус - Прийняття заяв на участь

В Україні почалась приватизація спиртової галузі!

Протягом року буде продано близько 80 заводів загальною потужністю 45 млн. дол./рік. Запрошуємо взяти участь в абсолютно прозорому і відкритому конкурсі, і стати власником одного, і більш, спиртзаводів. Вибирайте консультанта UBIZ, який збудує для Вас стратегію входження в Україну, супроводить весь процес торгів, покупки, допоможе з легалізацією, реєстрацією, відображенням бенефіціарів, викупом під ключ, дотриманням і виконанням пост-приватизаційних зобов'язань - і все це зробить виключно в Ваших інтересах і в рамках чинного законодавства України!

+38 (067) 657 46 18

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Аукціони Спиртзаводи для типу Об'єкти малої приватизації: статус - Прийняття заяв на участь?

Сьогодні на сайті ЮБІЗ - PROZORRO ПРОДАЖІ можна взяти участь в торгах за найкращою ціною в категоріях: Нерухомість, Спиртзаводи, і придбати різноманітні пропозиції: завод, необроблену деревину, що вже виставлені на продаж і очікують свого нового володаря. У категорії, об`єкт малої приватизації, Ви можете подивитися багато різноманітних варіантів пропозицій, наприклад Право оренди майнового комплексу (готель "МИР") загальною площею 17 206,70 кв.м, який розташований за адресою: м.Київ, пр.Голосіївський, буд. 70. Щодня на сайті купують комунальне майно. Величезний перелік найменувань запропоновано в кожному регіоні України, в тому числі в Черкаській області.