В Україні почалась приватизація спиртової галузі!

Протягом року буде продано близько 80 заводів загальною потужністю 45 млн. дол./рік. Запрошуємо взяти участь в абсолютно прозорому і відкритому конкурсі, і стати власником одного, і більш, спиртзаводів. Вибирайте консультанта UBIZ, який збудує для Вас стратегію входження в Україну, супроводить весь процес торгів, покупки, допоможе з легалізацією, реєстрацією, відображенням бенефіціарів, викупом під ключ, дотриманням і виконанням пост-приватизаційних зобов'язань - і все це зробить виключно в Ваших інтересах і в рамках чинного законодавства України!

+38 (067) 657 46 18

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Аукціони Спиртзаводи для типу Оренда вагонів в місті Київ?

Сьогодні на сайті ЮБІЗ можна взяти участь в публічних торгах по найприйнятнішій вартості в розділах: Металобрухт і вторсировина, Нерухомість, і підібрати різноманітні пропозиції: конфіскований автомобіль, конфісковану квартиру або завод, що вже виставлені на аукціон і чекають свого покупця. У цьому розділі, оренда вагонів, Ви можете подивитися багато різних варіантів позицій, для прикладу Оренда кіоску в м. Бобринець Кіровоградської області. Кожен день на сайті забирають комунальне майно. Величезний набір позицій запропоновано в кожному регіоні України, зокрема, в Костянтинівці.