Аукціони для типу Дозволи на використання надр в Волинській області: статус - Очікується опублікування протоколу

Наразі нічого не знайдено

Але ми рекомендуємо підписатись на фільтр в нашому telegram-боті, аби негайно отримати повідомлення про появу нових аукціонів за обраними параметрами

Підписатись

Отримуйте інформацію першими!

створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Шукаєте Аукціони для типу Дозволи на використання надр в Волинській області: статус - Очікується опублікування протоколу?

Прямо зараз на сайті UBIZ Ви можете брати участь в державних аукціонах по найбільш оптимальній ціні в категоріях: Земля, Зелена енергетика, і обрати самі різні позиції: групу інвентарних об'єктів: нежитлове приміщення, пам'ятник архітектури, деревину необроблену, що вже виставлені на аукціон і чекають свого нового володаря. У категорії, продаж дозволу на використання надр землі, Ви зможете відшукати багато різноманітних варіантів позицій, наприклад Голландський аукціон. Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалізниця" (1 вагон на 1 добу) (групова відправка) /// Кількість вагонів - 5, Рухомий склад - напіввагони - 60, Полігон навантаження - Без обмеження (УЗ, СНД та треті країни), Дата подачі вагону початкова - 2020-03-13 00:00, Дата подачі вагону кінцева - 2020-03-13 23:59. Щодня на сайті забирають автомобілі банків. Великий перелік лотів надано в кожному куточку України, в тому числі в Кіровоградській області.